středa, 03 květen 2017 06:56

1. listopadu  -přijede do naší školky divadlo MATÝSEK s pohádkou O VYKUTÁLENÉM ŠTĚSTÍ. Představení  proběhne dopoledne od 9,00 hodin. Cena 45,-Kč

2. listopadu - zveme všechny rodiče na odpolední VESELÉ DÝŇOVÁNÍ,které začíná od 16 hodin. S sebou prosím vezměte dýni a nůž na její vyřezávání. Pohoštění zajištěno.

3. listopadu - jdeme s dětmi v 9 hodin do knihovny, kde pro nás bude od 9,30 hod. nachystaný program a prohlídka knihovny

20.listopadu - vánoční focení -dopoledne - 4ks za 200,-Kč, prosím nahlašte zájem

21. lisdtopadu přijede do naší školky divadlo KRABICE a zahraje nám pohádku STRAŠÁK FEŠÁK. Představení začíná v 9 hodin a cena je 40,-Kč.

30.listopadu -ROZSVÍCENÍ VÁNOČNÍHO STROMEČKU - akce celé MŠ od 16 hodin na školní zahradě. Prosíme rodiče, aby přinesli větší ozdobu na venkovní vánoční stromek. Děkujeme

pátek, 21 duben 2017 08:48

Měsíc

5.12. proběhne dopoledne MIKULÁŠSKÁ  NADÍLKA, děti budou dostávat balíčky. V případě nepřítomnosti dítěte si pro balíček prosím přijďte.

Již pro vás máme vánoční fotografie, prosím vyzvedněte si je a kdo ještě nezaplatil, přineste prosím 200,- Kč. Fotky jsou moc hezké!

8.12. půjdeme do MC Rákosníček (nové prostory) na cvičení. Půl hodiny budou mít děti řízené aktivity a ve druhé půlhodince si spontáně pohrají. Cena za 1 hodinu je 30,- za dítě.

18.12.  ŠTĚDRÝ  DEN V MŠ - v dopoledních hodinách dětem připravíme V Á N O C E  -

Š T Ě D R Ý   D E N . Prosíme rodiče o trochu vánočního cukroví. Dětem jsme nakoupili spoustu nových hraček za vaše rodičovské příspěvky. Moc vám za ně děkujeme!

Ještě nevíme přesně termín, ale jedno dopoledne si půjdeme prohlédnout BETLÉM do kostela....

PŘEJEME VÁM VŠEM KRÁSNÉ A RADOSTNÉ VÁNOCE, PROŽITÉ V KLIDU A POHODĚ V RODINNÉM KRUHU A DO NOVÉHO ROKU HODNĚ ZDRAVÍ, ŠTĚSTÍ,LÁSKY A SPOKOJENOSTI!!!!!!!!!!!!

I V A , Š T Ě P Á N K A , R A D K A

KALENDÁŘ JEŽEČCI

Copyright © 2017 MŠ RIEGROVA Rights Reserved.