J E Ž E Č C I

Třídní učitelky: Ivana Kučerová a Štěpánka Rybářová

asistentka pedagoga : Radka Poláková

Zaměření třídy: Hudebně – pohybové

Motto třídy: Není nutno, aby bylo přímo veselo, hlavně nesmí býti smutno, natož aby se brečelo…“

Naší třídu můžete najít v prvním pavilonu v přízemí naší MŠ.
Je zde zapsáno celkem 24 dětí, 14 chlapců a 10 děvčátek.V naší třídě jsou děti ve věku od 2,5 do 5 let.
Při výchovně vzdělávací práci vycházíme z potřeb a přání dětí,budeme dbát na věkové a individuální potřeby dětí, zaměřujeme se na zdravý vývoj dítěte, který je spojen s přiměřenou pohybovou aktivitou a přitom všem se naučíme spoustu nových písniček a her….
Chceme, aby školka byla pro děti druhým domovem, příjemným prostředím, kde se budou cítit dobře a bezpečně.
Budeme se snažit o upřímný a otevřený vztah s rodiči. Proto budeme organizovat různé akce ( dílničky, besídky aj.)při kterých mohou vzniknout užší vztahy mezi námi učitelkami a rodiči , bude zde prostor ke vzájemným rozhovorům o vašich dětech a jednotném výchovném působení a máme šanci dozvědět se od vás, co od MŠ očekáváte….
  Máme připraveno mnoho dalších aktivit, o kterých vás budeme informovat i prostřednictvím těchto webových stránek.

KALENDÁŘ JEŽEČCI

Copyright © 2017 MŠ RIEGROVA Rights Reserved.