pondělí, 07 březen 2016 15:34

Vítáme Vás v novém školním roce 2017/18 :)

RODIČOVSKÉ DESATERO:

1) Do třídy přicházejte s dětmi nejpozději do 8.00 hod. ranní.

2) Chcete si vyzvednout svého syna nebo dceru ... po obědě? Pak nejlépe ve 12.00 hod.

3) Odpoledne je nejlepší čas pro vyzvednutí dětí mezi 14.00 - 16.00 hod.

4) V 16.15 hod. se MŠ uzamyká a alarmuje.

5) Omluvy dětí přijímáme nejpozději do 8.00 hod. ranní, nejlépe formou sms, na tel.č. 731 495 489.

6) Stravné plaťte nejpozději do 20.dne v předchozím měsíci.

7) Všechny věci svým dětem podepisujte, hlavně těm nejmenším.

8) Do tašek v šatně patří oblečení náhradní, do poličky a na věšák oblečení aktuální (dítě je s ním seznámeno), na ramínko pak patří věci na domu.

9) V pondělí si děti přináší podepsaná pyžámka, v pátek si je odnáší na vyprání domů (+ ost. oblečení).

10) Děti potřebují v září kartáček na zuby, pastu a balení papír. kapesníčků. Další dle potřeby (upozorní p.uč.).

PŘEDŠKOLÁCI potřebují do MINIŠKOLY: polštářek, lehkou deku a penál (pouze kvalitní pastelky s celou barevnou řadou, 2 měkké  obyč.tužky č. 1 a 2, ořezávátko, nůžky)

O oslavě narozenin Vašeho syna či dcery se předem domluvte s námi. Děkujeme, K + E :)

ZÁŘÍ ve Včeličkách

... seznamujeme se a adaptujeme na nové prostředí

Milí rodiče :),

zveme Vás na třídní schůzky, které se konají v naší třídě "Včeličky"  ve čtvrtek 14.9. 2017 v 15.45 h... (prosíme pouze rodiče :))

Těšíme se na Vás!

Kamila a Eva :)

Rodiče, informujte nás prosím o jakékoli změně (změna bydliště, změna tel. čísla, změny v rodině, alergické reakce, infekční nemoc atd.).

Prostudujte si prosím v šatně Školní řád a podepište, že jste tak udělali. K dispozici je i Třídní vzdělávací program.

Nenechávejte v šatně v přihrádce dětem hodně oblečení, špatně se tak orientují.

Reagujte včas na změny počasí v oblékání dětí na školní zahradu.

Podepisujte prosím malým dětem pyžámka a boty na zahradu.

V případě jakýchkoli nejasností se nás neváhejte zeptat.

Děkujeme za vzájemnou spolupráci!

Do konce října vybíráme rodičovský příspěvěk 700,- Kč osobně ve třídě (odsouhlaseno na třídních schůzkách).

ŘÍJEN ve Včeličkách

10.10. 2017 - MŠ UZAVŘENA... UZÁVĚRKA VODY

od 12.10. 2017 každý čtvrtek - POHYBOVÉ HRY s BK ARMEX Děčín

oslavy narozenin

návštěva Děčínského knihkupectví - svět pohádek

polodenní výlet "Podzimním lesem" - dle počasí

v úterý 31.10. - čeká na děti dopolední STRAŠIDELNÁ PÁRTY...  vstup do třídy ve strašidelných maskách již od rána :)

LISTOPAD ve Včeličkách

1.11. - dětem se v MŠ představí oblíbené DIVADLO MATÝSEK s pohádkou "O vykutáleném štěstí" (vybíráme 45,- Kč)

15.11. - VÁNOČNÍ FOTO v MŠ - s FOTOATELIÉREM OSCAR (domluva ve třídě)

21.11. - všechny děti shlédnou opět v MŠ divadelní představení DIVADLA KRABICE s pohádkou "Strašák Fešák"                        (vybíráme 40,- Kč)

Původní avizovaná akce do Masarykovy nemocnice v UL pro předškoláky byla zrušena z důvodu velkého výskytu infekční žloutenky v UL. Děkujeme za pochopení.

oslavy narozenin

každý čtvrtek - pohybové hry s BK ARMEX Děčín

čtvrtek 30.11. 2017 - SLAVNOSTNÍ ROZSVICENÍ VÁNOČNÍHO STROMU v areálu mateřské školy s programem... (vystoupení dětí, předvánoční atmosféra, stánky s vánočním překvapením a další :))

Prosíme rodiče s dětmi do 24.11. o vytvoření větší venkovní rodinné vánoční ozdoby, která se v posledním listopadovém týdnu bude zavěšovat z plošiny na školkový VÁNOČNÍ STROM... Děkujeme za spolupráci :)

PROSINEC ve Včeličkách

5.12. - mikulášská nadílka

6.12. - keramika

19.12. - vánoční nadělování

7., 14. a 21.12 - pohybové hry s BK ARMEX DĚČÍN

KALENDÁŘ VČELIČKY

Copyright © 2017 MŠ RIEGROVA Rights Reserved.